USD  
Türkçe  
 

S.S.S.

Rezervasyon yapmakta sorun yaşarsam ne yapabilirim?
Bizimle iletişime geçerseniz ve rezervasyon için gerekli tüm bilgileri verirseniz, rezervasyonunuzu gerçekleştirebilir ve biletinizi e-posta adresinize gönderebiliriz.
 
Rezervasyonumun onaylanıp onaylanmadığını nasıl anlarım?
Rezervasyonunuz 12 saat içinde onaylanacak ve size bir Sipariş Onay Maili gönderilecektir. Lütfen siparişinizin onaylandığından emin olun.
 
Otelden havalimanına rezervasyon yaparken varış saatini nasıl belirleyebilirim?
Rezervasyon yaparken önce hareket saatinizi yazın, ardından otelden almak istediğiniz saati belirtin. Dış hat uçuşlarında uçuşunuzdan en az 2 saat, iç hat uçuşlarında ise 1,5 saat önce havalimanında kalmanız tavsiye edilir. Bu ulaşım süresini de ekleyerek almak istediğiniz saati belirtin. (Resepsiyon saatinizde bir sorun olursa size dönüş yaparak gerekli değişiklikleri yapacağız.)
 
Bebek & çocuk koltuğu veya koltuk asansörü talebi için ne yapmalıyım?
Rezervasyon işlemi sırasında "Bebek / Çocuk Koltuğu" sayısını seçebilir ve rezervasyon formundaki "Not" kutusuna çocuğunuzun yaşını ve istediğiniz koltuk tipini yazabilirsiniz.
 
Bavul ve çantanın dışında fazla bagajım varsa ne yapmalıyım?
Bagajınızın türünü ve boyutunu rezervasyon formundaki "Notunuz" kutusuna belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylandığında gerekli bilgiler verilecektir.
 
Evcil hayvanım varsa ne yapmalıyım?
Rezervasyon formundaki "Notasyon" kutusunda evcil hayvanınızın cinsini ve kafesin boyutunu belirtmeniz gerekmektedir. Rezervasyonunuz onaylandığında gerekli bilgiler verilecektir.
 

Havalimanında Karşılama ve Transfer Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

 
Seni havaalanında nasıl bulabilirim?
Personelimiz sizi terminal kapısında adınız yazılı tabela ile karşılayacaktır. Karşılama ile ilgili ek ayrıntılar gizli e-postanızda yazılıdır.
 
Havaalanında uzun süre bagaj alamaz isem ne yapmalıyım?
Gecikme durumunda lütfen iletişim kanallarımızdan birini kullanarak bizi bilgilendiriniz.
 
 
* Transfer sırasında acil bir ihtiyaç için ara talep edebilirsiniz.
* Araçlarda sigara, tütün ürünleri ve elektronik sigara içilmesi yasaktır.

 

Ödeme Yöntemleri
https://www.viptransfertr.com/ © 2022 - Tüm Hakları Saklıdır -